ul. 17 Stycznia 143
(Budynek Starostwa Powiatowego)
64-400 Międzychód;
tel.: 577 001 326

biblioteka@miedzychod.pbp.poznan.pl
http://miedzychod.pbp.poznan.pl

Biblioteka czynna:
Poniedziałek - piątek 10.00-17.00
W okresie wakacyjnym:
Poniedziałek - piątek 9.00-14.00

Ibuk Libra - czytelnia on-line


libra.ibuk.pl to pierwsza i największa w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim. Książki udostępniamy na miejscu w Bibliotece lub zdalnie poprzez kod PIN. Zapraszamy do wypożyczalni po darmowe kody dostępu.

 

1 października 2018 r. udostępniliśmy Państwu nową listę tytułów (1685 publikacji Wykaz tytułów) w IBUK Librze - największej w Polsce czytelni on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim.

Czytanie książek w IBUK LIBRA umożliwia dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu wejście do udostępnionych publikacji odbywa się przez przeglądarkę WWW, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Możliwości dostęp do publikacji:


na miejscu w Bibliotece na stronie libra.ibuk.pl - domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.
- zdalnie na stronie libra.ibuk.pl. Indywidualny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece.

 

Uwaga!
Aby uzyskać kod PIN należy mieć aktywne konto w Bibliotece.

 

Polecamy filmy instruktażowe:

Rejestracja w IBUK Libra

Funkcje platformy IBUK Libra

Osobista półka myIBUK