Powiatowy Konkurs Zawodoznawczy - 8 maja 2023 roku

Powiatowy Konkurs Zawodoznawczy 8.05.2023

"Mój zawód - moja przyszłość" - to temat przewodni zmagań konkursowych 8 maja 2023 roku uczniów klas siódmych i ósmych w Powiatowym Konkursie Zawodoznawczym, organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Międzychodzie i naszą Bibliotekę, pod patronatem Starosty Międzychodzkiego.

Do konkursu przystąpiło trzydzieścioro uczniów z siedmiu szkół podstawowych powiatu międzychodzkiego.

Zwycięzcami zostali: I miejsce Zuzanna Koroś ze Szkoły Podstawowej  w Łowyniu; II miejsce Jakub Wojciechowski ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Międzychodzie oraz III miejsce Zofia Stasik ze Szkoły Podstawowej w Kwilczu. Gratulacje! Wyróżnienia za wspaniałe plakaty na temat konkursu otrzymały: Zofiia Cherepenchuk i Daryna Bartki ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Międzychodzie. Gratulacje!

Nagrody zwycięzcom oraz dyplomy i upominki wszystkim uczestnikom wręczał Pan Rafał Litke Starosta Międzychodzki.

Fundatorem trzech głównych nagród było Starostwo Powiatowe w Międzychodzie, natomiast upominki dla wszystkich uczestników przekazali: Czepczyński Family Foundation, Nadleśnictwo Międzychód oraz Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu. Sponsorom bardzo dziękujemy.